Cariere

Dezvoltator/Administrator webshop - cod 251945

Locație: Odorheiu Secuiesc / home-office

Responsabilități:

- administrarea sistemului integrat online și eficientizarea acestuia prin dezvoltare

- informarea corectă, obiectivă și adecvată a clientelei despre oferte/produse prin orice canal de comunicare posibil și dezvoltarea acestora

- consolidarea și dezvoltarea portofoliului de clienți online

- preluarea și prelucrarea comenzilor online și urmărirea acestora

Cerințe:

- operare PC (MS Office: Word, Excel - avansat!, Outlook)

- capacitatea de a asimilia rapid noi cunoștințe tehnice

- viteză de reacție

- gândire logică, structurată

- limba română/maghiară, nivel mediu/avansat

Beneficii:

- pachet salarial competitiv

- program de integrare într-o echipă tânără și dinamică

- acces la un mediu de lucru prietenos și profesionist unde vei învăța în fiecare zi și îți vei dezvolta cariera

Ești interesat de această poziție?

Nu mai sta pe gânduri, trimite-ne CV-ul tău la adresa: webshop@impar.ro.