Angajam responsabili comerciali / agenti de vanzari

Angajam responsabili de vanzari pe zona de vest (BH, AR, TM) a tarii!

Descrierea postului, responsabilitati principale:

  • identifica,gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti din zona alocata
  • implementarea promotiilor in zona alocata
  • mentinerea relatiilor cu clientii existenti
  • contactarea potentialilor clienti noi si demararea colaborarii cu acestia
  • promovarea produselor firmei la clienti
  • raspunde de corectitudinea si acuratetea datelor transmise
  • monitorizare si raportare (conditiile de piata,  preturi, promotii, activitate competitie)

Candidatul ideal:

  • minim 3 ani de experienta in negocieri directe cu clientii
  • abilitati de comunicare, de prezentare si putere de convingere
  • capacitate foarte buna de planificare si organizare a activitatilor proprii
  • perseverenta
  • responsabilitate, initiativa
  • personalitate proactiva
  • disponibilitate pentru deplasari in aria alocata
  • rezistenta la presiunile specifice activitatii de vanzari
  • permis conducere categoria B
  • cazier curat

Oferta:

  • salar atractiv + bonusuri lunare dupa realizari
  • autoturism de serviciu marca Toyota
  • mediu de lucru interactiv si dinamic

Pentru detalii despre produsele companiei puteti vizita site-ul www.impar.ro

Asteptam CV-urile pe adresa  resurseumane@impar.ro